اکستن اکسپو
اکستن اکسپو
سند آماری صادرات

تهیه سند آماری صادرات (QEF)

اگر کالایی دارید و به دنبال بازار هدف مناسب برای صادرات آن هستید، ما با تهیه سند آماری صادرات (Quantitative Export Factsheet) به شما بازار هدف مناسب را به همراه یک استراتژی قدرتمند برای ورود به آن بازار ارائه می‌کنیم.

خدمات ترخیص کالا

به منظور انجام هر چه سریعتر فرآیندهای گمرکی و اخذ مجوزها، داشتن یک مشاور راه بلد ضروری است. ما به شما بصورت تخصصی و رایگان در زمینه امور گمرکی مشاوره می‌دهیم و تمامی تشریفات صدور کالای صادراتی، واردات و اخذ مجوزهای ورود کالا را با کمترین قیمت به شما ارائه می‌دهیم.
تولید محتوا

تولید محتوای تخصصی

یکی از مهم‌ترین مواردی که در سئو سایت کسب و کار شما و بیش‌تر دیده شدن شما تأثیر بسزایی دارد، تولید محتوای تخصصی است. ما در اکستن اکسپو با بهر‌ه‌گیری از متخصصان تولید محتوا و سئو، برای شما یک مطلب ارزشمند و اصیل تولید می‌کنیم.

تبلیغات بنری

یک پوستر و بنر جذاب می‌تواند شما و کسب و کارتان را تا مدت‌ها در ذهن مشتری‌ها و مخاطبانتان ماندگار کند. اگر نیاز به تبلیغات بنری دارید، به صورت اختصاصی برای شما پوستر طراحی می‌کنیم و آن را به مدت دو هفته در صفحه اصلی سایت و در صفحات مجازی منتشر می‌کنیم.
تبلیغات بنری
Google Adwords

Google Adwords

ساخت و مدیریت کمپین ادوردز گوگل بر کلیدواژه‌های مرتبط با بازار هدف شما. ادوردز گوگل این امکان را به شما می‌دهد تا بر صفحه محصول، پروفایل یا وب سایت کسب و کارتان، با کلیدواژه های مرتبط، در نتایج اولیه گوگل نمایش داده شوید و بیشتر دیده شوید.

بهینه سازی وب‌سایت (SEO)

سئو سایت شما را برای یک یا چند کلیدواژه، به انتخاب شما بهبود می‌دهیم. این کار موجب افزایش ورودی ارگانیک وب سایت و ترافیک سایت شما خواهد شد. همچنین می‌توانید برای کلیدواژه موردنظرتان درخواست تولید محتوای اختصاصی بدهید.
خدمات بهینه سازی وب سایت سئو SEO
ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی

یک تیزر معرفی جذاب می‌توند تأثیر قابل توجهی در شناخته شدن برند و در نهایت فروش شما بگذارد. اگر قصد دارید برای معرفی محصول یا کسب و کار خود تیزر تبلیغاتی بسازید، ما این کار را به صورت تخصصی در حوزه تجارت و به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می‌دهیم.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

مدیریت صفحات مجازی مربوط به کسب و کار خود اعم از اینستاگرام، فیس‌بوک و لینکدین را به عهده ادمین‌های مجموعه اکستن اکسپو بسپارید تا برای شما به صورت مدوام و منظم تولید محتوا کنند و موجب افزایش بازدید و درنهایت فروش کسب و کار شوند.
مدیریت شبکه‌های اجتماعی